ЧЕРЕМОШ

 

(фаворит за всіма показниками)

 

Ультраранній, безеруковий і високоврожайний сорт озимого ріпаку, насіння якого містить до 48% олії, маса 1000 насінин сягає до 4,5-5,5 грамів.

Гарантована висока врожайність у комбінації з відмінними агрономічними властивостями,такими як зимостійкість, стійкість до вилягання та осипання зробили Черемош фаворитом для вирощування в усіх грунтово-кліматичних зонах України.

Рослини цього ріпаку виростають висотою 170-190 см. На відміну від сорту Тисменицький, наприклад, сімядолі Черемошу мають антоціанове забарвлення. Швидкий розвиток восени ідеально підходить для багатьох регіонів із термінами сівби від оптимальних до пізніх. Завдяки добре розвиненій кореневій системі Черемош підходить для мінімального обробітку грунту.

Типовими ознаками сорту є надійність, невибагливість до умов вирощування, висока регенеративна сила навесні. Зимостійкість становить 4,5, стійкість до вилягання - 4,3 бали. Сорт характеризується високою стійкістю до посухи, що дає висівати його на півдні України. Вегетаційний період триває 310-315 днів. Насіння темне-коричневе, чорне.